Obhliadka objektu, návrh inštalácie a cenová ponuka. Všetko max do 3 dní a bezplatne! Volajte 0918 506 852 !!!  

Videovrátnik

Nachádzate sa tu

Videovrátnik Hikvision

Videovrátnik je hlavne určený na komunikáciu s návštevníkom. Majiteľovi umožňuje s návštevníkom hovoriť, vidieť ho a tiež mu otvoriť bránku na pozemok (ak je vrátnik pripojený na elektrický zámok bránky).  Niektoré videovrátniky je možné pripojiťna na internet cez LAN alebo WIFI a s návštevníkom môžete komunikovať cez smartfón. Pokiaľ je viac monitorov a videovrátnik to umožňuje môžu uživatelia spolu medzi sebou komunikovať (intercom), napr .medzi poschodiami. Videovrátnik umožňuje pripojiť jednu analógovú kameru a niektoré modely ukladajú záznamy (fotky) návštevníkov. 

Videovrátnik sa skladá s vnútornej jednotky (monitor 7“s ovládaním), vonkajšej jednotky (kamera s ovládaním) a napájania. Sústava môže obsahovať aj viac vnútorných alebo vonkajších jednotiek.

Po dohode je možné namontovať aj audiovrátnik. Čo je to isté ale bez obrazu (nie je prenášaný obraz ale len zvuk).

Prístupový systém (PS) sa používa v bytových domoch. Rovnako umožňuje akustickú komunikáciu  obyvateľov s návštevníkom s prípadným otvorením vchodu.

V prípade záujmu o montáž videovrátnika alebo prístupového systému si dohodnite obhliadku objektu. Po obhliadke objektu a krátkej konzultácii Vám navrhneme najvhodnejšie riešenie. Do 48 hodín dostanete cenovú ponuku. Obhliadka a cenová ponuka sú bezplatné a k ničomu Vás nezaväzujú!

Montujeme značku HIKVISION pre jej inovatívny prístup k technológiam, širokému sortimentu a hlavne spoľahlivosti. Je možné si dohodnúť aj montáž vrátnika od iného výrobcu.

Máte záujem o videovrátnik?