Obhliadka objektu, návrh inštalácie a cenová ponuka. Všetko max do 3 dní a bezplatne! Volajte 0918 506 852 !!!  

Alarmy

Nachádzate sa tu

Elektronické zabezpečovacie systémy (alarmy) sú určené na ochranu objektov proti nepovolanému vniknutiu osôb. Objekt chránia tak že pri aktivovanom alarme posielajú hlásenie o pohybe v interiéri ale aj v exteriéri, otvorení dverí alebo okna, úniku plynu, vody alebo požiari. Hlásenie môže byť posielané majiteľovi, SBS, polícii apod. Pre prenos môžu byť použité rôzne technológie ako GSM, GPRS, LAN a vysielačky.

Alarmy je možné využiť aj na domácu automatizáciu. Napr. viete na diaľku ovládať (ZAP/VYP) elektrický spotrebič, kotol, zavlažovanie atď. Viete v objekte na diaľku kontrolovať teplotu. Spraviť si fotku a samozrejme ZAP/VYP ochranu. Toto všetko a veľa ďalších funkcíí viete robiť vzdialene cez aplikáciu (napr. MY JABLOTRON).

Aj keď majú súčasné alarmy veľa funkcii a možností nastavenia pre majiteľa je ich ovládanie veľmi jednoduché.  Príkladom je alarm Jablotron JA-100 ktorý má veľmi „zrozumiteľný“  ovládací panel.  Je tu aj možnosť ovládania pomocou RFID čipov (namiesto prístupového kódu) alebo diaľkovým ovládačom. Všetko navrhneme na mieru k Vašej spokojnosti .

Moderný digitálny alarm. Splňuje aj náročnejšie požiadavky na kvalitu a aj dizajn komponentov (drôtových a bezdrôtových) a možnosti nastavenia. Alarm Jablotron 100 doporučujeme !!!
Klávesnica ELDES – LCD
Drôtový jednoduchý alarm vhodný do menších priestorov. LED alebo LCD klávesnica. Jednoduchá obsluha, vzdialený prístup, doplnkové funkcie.
Alarm Elmes CB-32BB
Bezdrôtový jednoduchý alarm vhodný do rodinných domov, menších firiem a pod. Vzdialené ovládanie, kontrola batérii, ochrana proti rušeniu ...