Obhliadka objektu, návrh inštalácie a cenová ponuka. Všetko max do 3 dní a bezplatne! Volajte 0918 506 852 !!!  

Kamery

Nachádzate sa tu

Hlavnými časťami bežného kamerového systému je záznamové zariadenie (DVR, NVR) a samotné kamery. Záznamové zariadenie sa vyrába v prevedení pre 4,8,16,24, ... kamier. To je si potrebné uvedomiť keď uvažujete napr. o doplnení kamier do budúcnosti. Kamery sa vyrábajú v tzv. TUBUS prevedení (podlhovastý tvar) alebo v DOME (pologuľatý tvar) prevedení. Väčšinou ide iba o rozdiel v dizajne. Technické parametre môžu mať rovnaké. Pre kamery sú hlavne dôležité parametre ako  rozlíšenie obrazu, uhol záberu a sila nočného prísvitu. Pre záznamové zariadenie je zas pre užívateľa dôležité koľko kamier si môže pripojiť a tiež zaujímavá veľkosť hard disku (HDD) akú môže použiť na archivovanie záznamu. Ak si chce pozerať kamery na TV tak rozlíšenie výstupu HDMI. Moderné zariadenia už majú 4K.

Hlavným parametrom kamerového systému je rozlíšenie zaznamenaného obrazu. Toto sa udáva v Mpx a znamená to počet bodov v obraze (v miliónoch). Bežne sa používajú a pre väčšinu inštalácii vyhovuje rozlíšenie 1Mpx – 6Mpx. Čím väčší počet pixelov tým väčšie rozlíšenie ale aj vyššia cena. Naše odporúčanie napr. pre rodinný dom (alebo iný menší objekt) je 3Mpx.

Ďalším parametrom je technológia prenosu obrazu a iných údajov. Používajú sa analógové alebo digitálne (sieťové) IP. Digitálne iP majú väčšie technické možnosti. No analógové kamery v poslednom období zaznamenali veľký pokrok a robia sa už v rozlíšení 5Mpx (HD TVI, TURBO HD) čo pri podstatne nižšej cene oproti IP kamere s tým istým rozlíšením ich robí na trhu žiadanými.

Tieto údaje vysvetľujú problematiku zjednodušene pre Vašu základnú orientáciu. Ak máte záujem o kamerový systém objednajte si obhliadku objektu a dostanete všetky informácie aj s cenovou ponukou. Všetko bezplatne a max do 48 hod.

Montujeme značku HIKVISION pre jej inovatívny prístup k technológiam, širokému sortimentu a hlavne spoľahlivosti.

Máte záujem o kameru?